Wholesale ST52 NBK

Is veya calisacak eleman ariyorsaniz bu forum'a post edebiirsiniz
Forum kuralları
1. Diğer üyelere karşı saygılı olun. Söylemeye gerek var mı bilmiyoruz ama herkese kendinize davranılmasını istediğiniz gibi davranın.
2. Moderatörlerimize yardımcı olmak için Forum dili Türkçe ve İngilizcedir. Diğer dilleri lütfen özel mesajlarda kullanın.
3. Kimseyi spamlemeyin. Spam demek alakasız veya reklam amaçlı post demektir. Ana web sitemize reklam verebilirsiniz. Bizimle forum@charlotteturks.org email adresinden bağlantıya geçin.
4. Lütfen BÜYÜK HARFLERLE yazmayın. Bağırdığınız anlamına gelir. Gerek yok.
5. Lütfen resim post etmeyin. Disk kapasitemiz sınırlıdır.
6. Yazınızda kırmızı renk kullanmayın. Kırmızı rengi moderatör ve adminler kullanıyor.
7. Forum personeline karşı hakaret ve kışkırtıcı veya kişisel saldırılara müsamaha gösterilmeyecektir.
8. Lütfen forumda kullandığınız dilde düşünceli olun, bazı üyelerimiz diğerlerinden daha genç. Küfür yasaktır.
9. Bilgisayar korsanlığı ve torrentler ve yasa dışı indirmeler gibi yasa dışı faaliyetlere izin verilmeyecek, buna müsamaha gösterilmeyecek ve uygunsa yerel yetkililere bildirilecektir.
10. Lütfen uygunsuz materyal göndermeyin, Herkesin bununla ne demek istediğimizi anladığını düşünüyoruz. Materyali işte veya çocukların veya ebeveynlerin önünde görüntülemekten rahatsız oluyorsanız, yayınlamayın.
Bu kuralların açık ve takip edilmesi kolay olduğunu düşünüyoruz. Kuralları topluluğumuza eğlenceli ve herkes için rahat bir ortam sağlamak için koyduk.

Bir kuralı çiğnersem ne olur?
İhlalin ciddiyetine bağlı olarak farklı bir yol izlenebilir, ancak genel uygulama şu şekildedir:
1. kural ihlali (Küçük ihlal):
Düzeltilir, mesaj gönderilir, başka işlem yapılmaz.
Daha ciddi bir ihlal için bir uyarı verilecektir. Bu adınızın karşısına bir kuralı çiğnediğinizi bildiren bir işarettir.
2. kural ihlali.
İkinci bir uyarı
3. kural ihlali
3. uyarınızda, süresi olayın ciddiyetine bağlı olacak şekilde geçici bir yasaklama alacaksınız.
Başka bir kural ihlali hakkında:
Bundan sonra dersinizi almadığınız varsayılacak, dolayısıyla kalıcı bir yasaklama alacaksınız, yani forumu bir daha asla ziyaret edemeyeceksiniz.
Kurallarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bize forum@charlotteturks.org adresinden mesaj atmaya çekinmeyin.
Cevapla
ghtrh1rg
Mesajlar: 10
Kayıt: Sal Eyl 12, 2023 10:40 pm

Wholesale ST52 NBK

Mesaj gönderen ghtrh1rg »

Wholesale ST52 NBK Company Introduction Certificate History Mission, vision, and values
Zhejiang Dingxin Steel Tube Manufacturing Co., Ltd., founded in 2004, is a leading precision seamless steel tube manufacturer in China. Our factory locates in Jiaxing City, which is only 100 kilometers away from Shanghai. It covers an area of 25,000 銕?/span>, with an annual production capacity of 30,000+ tons.

Dingxin tubes embody nearly 20 years鈥?experience in the manufacture of cold drawn and cold rolled precision seamless steel tubes. We manufacture according to industry highest standards and tested rigorously. It can meet the requirements of ASTM A519, DIN 2391, EN 10305-1, GB/T 3639, JIS G3445, etc.

Capability
Our facilities include some of the latest technology, up-to-date production and testing equipment. Thanks to our fully integrated in-house manufacturing process, from piercing, cold drawing, cold rolling, heat treatment to mechanical processing. We manufacture the most reliable tube products with high flexibility and deliver on time.
Market
l Automotive: tubing for steering and suspension systems, for drive train and power train components, etc.
l Industry: cold drawn seamless tube/ honed tube for cylinder barrels, for piston rod, mechanical tubing, etc.
l Energy: tubing for mining and drilling applications, for nuclear island, etc.

Over the past 20 years, Dingxin has gained a reputation for supplying high quality tube products and a superior customer service to a broad range of clients. The product has been widely exported to 24+ countries and regions including Europe, North America, South America, Australia, Southeast Asia, etc.
Dingxin has established standardized and comprehensive quality management systems. It is certified by ISO9001 and IATF16949 in 2007 and 2012 respectively. Meanwhile, the company is technology-oriented and invests heavily in improving equipment, processing, and R&D to improve competitiveness and sustainability. In 2018, we won the honor of “National High-Tech Enterprise”
People
We believe people, no matter executive team or front-line employees are the key success factor to the business. Dingxin employs and advances individuals of demonstrated ability, skill, and performance. Our employees have an average of 10+ years’ working experience. Expertise in manufacture processing, strong R&D team, experienced and skilled employees, giving us the flexibility to meet and exceed the ever-changing demands of the industries we serve.

Customer Focus
By listening to the needs of the downstream industries, we explore our capabilities relative to customer needs to enhance the value of our products and service. Hence, we constantly achieve high standards of quality and service, and competitive pricing. This provides value to customers and leads to strong competitive advantage.

Dingxin would continue to adhere to the principle of “Quality Frist, Reputation First, Service Frist”. We are committed to developing long-term relationships with our customers, exceeding customers’ expectations and achieving overall customer satisfaction.Wholesale ST52 NBK
website:http://www.dingxinsteeltube.com/
Cevapla