China Longjack Extract suppliers

Konsolosluk hizmetleri ile ilgili en dogru cevabi konsolosluktan veya web sitesinden alabilirsiniz. Topluma sormak istediginiz basit sorular varsa buraya post edebilirsiniz
Forum kuralları
1. Diğer üyelere karşı saygılı olun. Söylemeye gerek var mı bilmiyoruz ama herkese kendinize davranılmasını istediğiniz gibi davranın.
2. Moderatörlerimize yardımcı olmak için Forum dili Türkçe ve İngilizcedir. Diğer dilleri lütfen özel mesajlarda kullanın.
3. Kimseyi spamlemeyin. Spam demek alakasız veya reklam amaçlı post demektir. Ana web sitemize reklam verebilirsiniz. Bizimle forum@charlotteturks.org email adresinden bağlantıya geçin.
4. Lütfen BÜYÜK HARFLERLE yazmayın. Bağırdığınız anlamına gelir. Gerek yok.
5. Lütfen resim post etmeyin. Disk kapasitemiz sınırlıdır.
6. Yazınızda kırmızı renk kullanmayın. Kırmızı rengi moderatör ve adminler kullanıyor.
7. Forum personeline karşı hakaret ve kışkırtıcı veya kişisel saldırılara müsamaha gösterilmeyecektir.
8. Lütfen forumda kullandığınız dilde düşünceli olun, bazı üyelerimiz diğerlerinden daha genç. Küfür yasaktır.
9. Bilgisayar korsanlığı ve torrentler ve yasa dışı indirmeler gibi yasa dışı faaliyetlere izin verilmeyecek, buna müsamaha gösterilmeyecek ve uygunsa yerel yetkililere bildirilecektir.
10. Lütfen uygunsuz materyal göndermeyin, Herkesin bununla ne demek istediğimizi anladığını düşünüyoruz. Materyali işte veya çocukların veya ebeveynlerin önünde görüntülemekten rahatsız oluyorsanız, yayınlamayın.
Bu kuralların açık ve takip edilmesi kolay olduğunu düşünüyoruz. Kuralları topluluğumuza eğlenceli ve herkes için rahat bir ortam sağlamak için koyduk.

Bir kuralı çiğnersem ne olur?
İhlalin ciddiyetine bağlı olarak farklı bir yol izlenebilir, ancak genel uygulama şu şekildedir:
1. kural ihlali (Küçük ihlal):
Düzeltilir, mesaj gönderilir, başka işlem yapılmaz.
Daha ciddi bir ihlal için bir uyarı verilecektir. Bu adınızın karşısına bir kuralı çiğnediğinizi bildiren bir işarettir.
2. kural ihlali.
İkinci bir uyarı
3. kural ihlali
3. uyarınızda, süresi olayın ciddiyetine bağlı olacak şekilde geçici bir yasaklama alacaksınız.
Başka bir kural ihlali hakkında:
Bundan sonra dersinizi almadığınız varsayılacak, dolayısıyla kalıcı bir yasaklama alacaksınız, yani forumu bir daha asla ziyaret edemeyeceksiniz.
Kurallarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bize forum@charlotteturks.org adresinden mesaj atmaya çekinmeyin.
Cevapla
phoro113
Mesajlar: 10
Kayıt: Çrş Eyl 13, 2023 10:54 pm

China Longjack Extract suppliers

Mesaj gönderen phoro113 »

China Longjack Extract suppliers Our History
Changsha Heking Bio-tech Co., ltd was established in 2016, located in Changsha, Hunan province. Heking is a professional supplier of herbal extracts & plant extracts, specialized in the research, development and production of active ingredients of plant extracts and natural products for functional foods, dietary supplements, health products and pharmaceutical field.
Besides, We have founded our unique warehouses in Los Angeles, USA in order to serve more customers all over the world.

Our Team
With high-level technical personnel and comprehensive team, we provide customers with professional, comprehensive, fast and high-quality services to solve the technical problems in different industry. An internal quality control system higher than the industry standard is strictly formulated for each product to ensure the high quality and stability of the product.
Producing Factory
Package and Delivery
1. How can we guarantee quality?
We always take a pre-production sample before mass production for tracking, always do a final Inspection before shipment, and are certified for GMP, ISO22000, HACCP, Halal and Kosher.
2. What can you buy from us?
Physta Tongkat Ali extract, BioKesum water pepper extract, SLP+ Kacip Fatimah extract, Nu-Prep Lelaki for Men, Nu-Prep Wanita for Women, Nu-Caffe Tongkat Ali coffee, as well as Private Label/OEM options.
3. Why should you buy from us not from other suppliers?
Biotropics is an industry leader for products made from Malaysian herbs, with our extracts and finished goods being sold worldwide. We have more than 10 years experience and are committed to delivery of high quality products.
4. What services can we provide?
Accepted Delivery Terms: FOB,CIF, EXW,CIP锛?br/>Accepted Payment Currency: USD;
Accepted Payment Type: T/T;
Language Spoken: EnglishChina Longjack Extract suppliers
website:http://www.cshek.com/
xarrior
Mesajlar: 4009
Kayıt: Pzr Şub 18, 2024 12:34 am

Re: China Longjack Extract suppliers

Mesaj gönderen xarrior »

Cevapla