Ктп

Charlotte'ta Turk marketleri, yasanacak mahalleler, okullarla ilgili sorusu olanlar, berber vs. hizmet arayanlar buraya post edebilir.
Forum kuralları
1. Diğer üyelere karşı saygılı olun. Söylemeye gerek var mı bilmiyoruz ama herkese kendinize davranılmasını istediğiniz gibi davranın.
2. Moderatörlerimize yardımcı olmak için Forum dili Türkçe ve İngilizcedir. Diğer dilleri lütfen özel mesajlarda kullanın.
3. Kimseyi spamlemeyin. Spam demek alakasız veya reklam amaçlı post demektir. Ana web sitemize reklam verebilirsiniz. Bizimle forum@charlotteturks.org email adresinden bağlantıya geçin.
4. Lütfen BÜYÜK HARFLERLE yazmayın. Bağırdığınız anlamına gelir. Gerek yok.
5. Lütfen resim post etmeyin. Disk kapasitemiz sınırlıdır.
6. Yazınızda kırmızı renk kullanmayın. Kırmızı rengi moderatör ve adminler kullanıyor.
7. Forum personeline karşı hakaret ve kışkırtıcı veya kişisel saldırılara müsamaha gösterilmeyecektir.
8. Lütfen forumda kullandığınız dilde düşünceli olun, bazı üyelerimiz diğerlerinden daha genç. Küfür yasaktır.
9. Bilgisayar korsanlığı ve torrentler ve yasa dışı indirmeler gibi yasa dışı faaliyetlere izin verilmeyecek, buna müsamaha gösterilmeyecek ve uygunsa yerel yetkililere bildirilecektir.
10. Lütfen uygunsuz materyal göndermeyin, Herkesin bununla ne demek istediğimizi anladığını düşünüyoruz. Materyali işte veya çocukların veya ebeveynlerin önünde görüntülemekten rahatsız oluyorsanız, yayınlamayın.
Bu kuralların açık ve takip edilmesi kolay olduğunu düşünüyoruz. Kuralları topluluğumuza eğlenceli ve herkes için rahat bir ortam sağlamak için koyduk.

Bir kuralı çiğnersem ne olur?
İhlalin ciddiyetine bağlı olarak farklı bir yol izlenebilir, ancak genel uygulama şu şekildedir:
1. kural ihlali (Küçük ihlal):
Düzeltilir, mesaj gönderilir, başka işlem yapılmaz.
Daha ciddi bir ihlal için bir uyarı verilecektir. Bu adınızın karşısına bir kuralı çiğnediğinizi bildiren bir işarettir.
2. kural ihlali.
İkinci bir uyarı
3. kural ihlali
3. uyarınızda, süresi olayın ciddiyetine bağlı olacak şekilde geçici bir yasaklama alacaksınız.
Başka bir kural ihlali hakkında:
Bundan sonra dersinizi almadığınız varsayılacak, dolayısıyla kalıcı bir yasaklama alacaksınız, yani forumu bir daha asla ziyaret edemeyeceksiniz.
Kurallarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bize forum@charlotteturks.org adresinden mesaj atmaya çekinmeyin.
Cevapla
MelvinGek
Mesajlar: 113
Kayıt: Cum Eyl 22, 2023 6:55 pm

Ктп

Mesaj gönderen MelvinGek »

"В мире электроэнергетики каждая деталь играет важную роль, и оборудование для энергетических систем должно соответствовать высоким стандартам надежности и качества. Если вы ищете комплексное энергетическое решение, комплектные трансформаторные подстанции представляют собой надежное оборудование, способное обеспечить эффективное и безопасное энергоснабжение для различных объектов.

Комплектная трансформаторная подстанция (краткая форма - ктпп) - это цельное технологическое устройство, включающее в себя все необходимые компоненты и оборудование для эффективного энергоснабжения объекта. Она включает в себя концевые муфты для надежного соединения кабелей, а также концевая кабельная муфта для обеспечения надежной изоляции и соединения кабельных линий.

КТПП киоскового типа- это идеальное решение для организации энергетических систем на объектах ограниченной площади, обеспечивая компактное, а в то же время надежное и эффективное энергоснабжение. Это особенно важно для оборудования пунктов коммерческого учета электроэнергии, где требуется обеспечить стабильное и точное измерение потребления электричества.

Камера КСО и ячейки КСО - это ключевые компоненты энергетических систем, обеспечивающие безопасную и стабильную работу сетей при распределении электроэнергии.

Реклоузер что это такое-реклоузер является важным элементом сетей электропередачи, обеспечивающим надежное и эффективное управление потоком энергии.

Мы готовы предложить вам широкий ассортимент оборудования, а также поддержку и консультации специалистов в области электроэнергетики. Свяжитесь с нами сегодня, чтобы заказать комплектные трансформаторные подстанции и другое электрооборудование, гарантирующее стабильность и надежность вашей энергетической системы."
Cevapla