Anticorrosive floor suppliers

Is veya calisacak eleman ariyorsaniz bu forum'a post edebiirsiniz
Forum kuralları
1. Diğer üyelere karşı saygılı olun. Söylemeye gerek var mı bilmiyoruz ama herkese kendinize davranılmasını istediğiniz gibi davranın.
2. Moderatörlerimize yardımcı olmak için Forum dili Türkçe ve İngilizcedir. Diğer dilleri lütfen özel mesajlarda kullanın.
3. Kimseyi spamlemeyin. Spam demek alakasız veya reklam amaçlı post demektir. Ana web sitemize reklam verebilirsiniz. Bizimle forum@charlotteturks.org email adresinden bağlantıya geçin.
4. Lütfen BÜYÜK HARFLERLE yazmayın. Bağırdığınız anlamına gelir. Gerek yok.
5. Lütfen resim post etmeyin. Disk kapasitemiz sınırlıdır.
6. Yazınızda kırmızı renk kullanmayın. Kırmızı rengi moderatör ve adminler kullanıyor.
7. Forum personeline karşı hakaret ve kışkırtıcı veya kişisel saldırılara müsamaha gösterilmeyecektir.
8. Lütfen forumda kullandığınız dilde düşünceli olun, bazı üyelerimiz diğerlerinden daha genç. Küfür yasaktır.
9. Bilgisayar korsanlığı ve torrentler ve yasa dışı indirmeler gibi yasa dışı faaliyetlere izin verilmeyecek, buna müsamaha gösterilmeyecek ve uygunsa yerel yetkililere bildirilecektir.
10. Lütfen uygunsuz materyal göndermeyin, Herkesin bununla ne demek istediğimizi anladığını düşünüyoruz. Materyali işte veya çocukların veya ebeveynlerin önünde görüntülemekten rahatsız oluyorsanız, yayınlamayın.
Bu kuralların açık ve takip edilmesi kolay olduğunu düşünüyoruz. Kuralları topluluğumuza eğlenceli ve herkes için rahat bir ortam sağlamak için koyduk.

Bir kuralı çiğnersem ne olur?
İhlalin ciddiyetine bağlı olarak farklı bir yol izlenebilir, ancak genel uygulama şu şekildedir:
1. kural ihlali (Küçük ihlal):
Düzeltilir, mesaj gönderilir, başka işlem yapılmaz.
Daha ciddi bir ihlal için bir uyarı verilecektir. Bu adınızın karşısına bir kuralı çiğnediğinizi bildiren bir işarettir.
2. kural ihlali.
İkinci bir uyarı
3. kural ihlali
3. uyarınızda, süresi olayın ciddiyetine bağlı olacak şekilde geçici bir yasaklama alacaksınız.
Başka bir kural ihlali hakkında:
Bundan sonra dersinizi almadığınız varsayılacak, dolayısıyla kalıcı bir yasaklama alacaksınız, yani forumu bir daha asla ziyaret edemeyeceksiniz.
Kurallarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bize forum@charlotteturks.org adresinden mesaj atmaya çekinmeyin.
Cevapla
ghtrh1rg
Mesajlar: 10
Kayıt: Sal Eyl 12, 2023 10:40 pm

Anticorrosive floor suppliers

Mesaj gönderen ghtrh1rg »

Anticorrosive floor suppliers CEO's Message
May we jointly follow Yifan's management philosophy of "people-oriented" and "thumb culture", and practice the corporate mission of "creating platforms for employees, creating value for customers, bringing green to the environment and creating wealth for society". Create value for customers, add green to the environment, and create wealth for society", and work together to achieve the mission to enter the epoxy flooring industry high-tech and breakthrough for the industry innovative quality supply service provider . Let鈥檚create Value, seek common welfare!
Organizational Structure
Company Certificate
Company Honor
Quality and service integrity unit, contract and trustworthy unit, integrity management demonstration unit, flooring construction enterprises.
Working Environment
R&D Capability
With a professional composite material R & D team covering structural design, mechanical design, etc., we have established industry-university-research cooperation with many famous domestic research institutes, mastered a series of core technologies with independent intellectual property rights, and have applied for more than 30 patents.
Industry Status
GEMP epoxy coil flooring sold by the company is the only product in the world that can be directly used for industrial floor paving. It is also the first professional enterprise in the world that upgrades from coating to pavement in the production of polymer industrial FRP coil and industrial floor construction, ranking top five in the industry.
Company Mission
Create platforms for employees; create value for customers; add green for the environment; create wealth for society.
Corporate Vision
Committed to enter the epoxy flooring industry high-tech and breakthrough for the industry innovative quality supply service providers!
Company Philosophy
With creation to meet customer needs and innovation to seek enterprise development, Yifan will grasp the core competitiveness of "control every process, make every product", adhering to the management policy of "quality first, reputation first, service first", and strive to achieve the business goal of "strive for first-class enterprise". We will strive to achieve the business goal of "creating a first-class enterprise". While contributing to the development of society, we will realize our own value and create a global outstanding R & D service provider of resin fiber composite materials.
Company Values
Focusing on customers, we create value together and work together for well-being.Anticorrosive floor suppliers
website:http://www.e-firmly.com/
Cevapla