10AX027H4F34I3SG

Is veya calisacak eleman ariyorsaniz bu forum'a post edebiirsiniz
Forum kuralları
1. Diğer üyelere karşı saygılı olun. Söylemeye gerek var mı bilmiyoruz ama herkese kendinize davranılmasını istediğiniz gibi davranın.
2. Moderatörlerimize yardımcı olmak için Forum dili Türkçe ve İngilizcedir. Diğer dilleri lütfen özel mesajlarda kullanın.
3. Kimseyi spamlemeyin. Spam demek alakasız veya reklam amaçlı post demektir. Ana web sitemize reklam verebilirsiniz. Bizimle forum@charlotteturks.org email adresinden bağlantıya geçin.
4. Lütfen BÜYÜK HARFLERLE yazmayın. Bağırdığınız anlamına gelir. Gerek yok.
5. Lütfen resim post etmeyin. Disk kapasitemiz sınırlıdır.
6. Yazınızda kırmızı renk kullanmayın. Kırmızı rengi moderatör ve adminler kullanıyor.
7. Forum personeline karşı hakaret ve kışkırtıcı veya kişisel saldırılara müsamaha gösterilmeyecektir.
8. Lütfen forumda kullandığınız dilde düşünceli olun, bazı üyelerimiz diğerlerinden daha genç. Küfür yasaktır.
9. Bilgisayar korsanlığı ve torrentler ve yasa dışı indirmeler gibi yasa dışı faaliyetlere izin verilmeyecek, buna müsamaha gösterilmeyecek ve uygunsa yerel yetkililere bildirilecektir.
10. Lütfen uygunsuz materyal göndermeyin, Herkesin bununla ne demek istediğimizi anladığını düşünüyoruz. Materyali işte veya çocukların veya ebeveynlerin önünde görüntülemekten rahatsız oluyorsanız, yayınlamayın.
Bu kuralların açık ve takip edilmesi kolay olduğunu düşünüyoruz. Kuralları topluluğumuza eğlenceli ve herkes için rahat bir ortam sağlamak için koyduk.

Bir kuralı çiğnersem ne olur?
İhlalin ciddiyetine bağlı olarak farklı bir yol izlenebilir, ancak genel uygulama şu şekildedir:
1. kural ihlali (Küçük ihlal):
Düzeltilir, mesaj gönderilir, başka işlem yapılmaz.
Daha ciddi bir ihlal için bir uyarı verilecektir. Bu adınızın karşısına bir kuralı çiğnediğinizi bildiren bir işarettir.
2. kural ihlali.
İkinci bir uyarı
3. kural ihlali
3. uyarınızda, süresi olayın ciddiyetine bağlı olacak şekilde geçici bir yasaklama alacaksınız.
Başka bir kural ihlali hakkında:
Bundan sonra dersinizi almadığınız varsayılacak, dolayısıyla kalıcı bir yasaklama alacaksınız, yani forumu bir daha asla ziyaret edemeyeceksiniz.
Kurallarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bize forum@charlotteturks.org adresinden mesaj atmaya çekinmeyin.
Cevapla
ghtrh1rg
Mesajlar: 10
Kayıt: Sal Eyl 12, 2023 10:40 pm

10AX027H4F34I3SG

Mesaj gönderen ghtrh1rg »

10AX027H4F34I3SG
Company Profile
Xianneng Technology (Hong Kong) International Co., Ltd. We are a integrating industry and trade technology company. specializes in providing one-stop electronic components with a single service. In 2006, we also became a TBF of Canada, a senior member of Hong Kong Electronic Stock Network, STOCK With more than 10 years of spot certified members and Sponsors of TBF, we have gained extensive support and credibility. So far, we have become a well-known IC supplier at home and abroad. The IC electronic components we stock and sell are from well-known manufacturers of the world, ALTERA-INTEL.XILINX-AMD.TI ADI, FREESCALE, RENESAS,NXP^ and Self-developed branded products and are widely used in various fields such as industry, network, communication, instrumentation, computer, automobile, military and so on.
In2010, we established the research & development department and the brand XNWY Tech. We applied and passes for trademark patent in the us patent no. 5329611 & China patent no. 20969667, focusing on r&d with production .MOS:High pressure and low pressureMOSFET,Bipolar transistor (BJT): (Electronic Lighting)Switching Power)TISP) ,Insulated gate bipolar transistor (IGBT),Diode :Fast recovery diode (FRD)Schottky diode (SBD)Constant current diode (CRD) And support OEM customization and special function customization technical.We adhere to the guidelines and trust of time management. Management philosophy focuses on the best quality, service and mutual benefit. We have won the support and trust of all our customers. We sincerely look forward to cooperating with domestic and foreign distributors, retailers, distributors and manufacturers to create a better future!
Operate products
IC Semiconductor chip The transistor Modules Capacitance resistance Diodes Triodes Tantalum capacitors Inductors Communication chip Memory chip Military industry Medical application Civil use Car use
Company Advantages
Professional IC supplier, 15 years of experience in electronic component sales, more then 500,000 IC, diode, module, capacitor, resistor connector and other components to choose from, competitive price, fast delivery, Low MOQ, Excellent service.
Please contact us
Address:(1) 7/F VICTORY鈥橲 BUILDING,LIANYUN INDUSTRIALZONE,GUANGDONG,CHINA
(1)Andy
Email: info@xiannenghk.com
(2)Jane
Email: Sales18@xiannenghk.com
Tel: 86-768-2255769
Address:(2) Room 1117,Nanguan Jiejia Building,Shennan Middle Road,Futian Distrcit,Shenzhen
(1)Amily Tel: 86 755 83041487
Email: sales@xiannenghk.com
10AX027H4F34I3SG
website:http://www.xiannengic.com/
Cevapla