Arkansas Provides 5th Go Of Offseason

Charlotte'ta Turk marketleri, yasanacak mahalleler, okullarla ilgili sorusu olanlar, berber vs. hizmet arayanlar buraya post edebilir.
Forum kuralları
1. Diğer üyelere karşı saygılı olun. Söylemeye gerek var mı bilmiyoruz ama herkese kendinize davranılmasını istediğiniz gibi davranın.
2. Moderatörlerimize yardımcı olmak için Forum dili Türkçe ve İngilizcedir. Diğer dilleri lütfen özel mesajlarda kullanın.
3. Kimseyi spamlemeyin. Spam demek alakasız veya reklam amaçlı post demektir. Ana web sitemize reklam verebilirsiniz. Bizimle forum@charlotteturks.org email adresinden bağlantıya geçin.
4. Lütfen BÜYÜK HARFLERLE yazmayın. Bağırdığınız anlamına gelir. Gerek yok.
5. Lütfen resim post etmeyin. Disk kapasitemiz sınırlıdır.
6. Yazınızda kırmızı renk kullanmayın. Kırmızı rengi moderatör ve adminler kullanıyor.
7. Forum personeline karşı hakaret ve kışkırtıcı veya kişisel saldırılara müsamaha gösterilmeyecektir.
8. Lütfen forumda kullandığınız dilde düşünceli olun, bazı üyelerimiz diğerlerinden daha genç. Küfür yasaktır.
9. Bilgisayar korsanlığı ve torrentler ve yasa dışı indirmeler gibi yasa dışı faaliyetlere izin verilmeyecek, buna müsamaha gösterilmeyecek ve uygunsa yerel yetkililere bildirilecektir.
10. Lütfen uygunsuz materyal göndermeyin, Herkesin bununla ne demek istediğimizi anladığını düşünüyoruz. Materyali işte veya çocukların veya ebeveynlerin önünde görüntülemekten rahatsız oluyorsanız, yayınlamayın.
Bu kuralların açık ve takip edilmesi kolay olduğunu düşünüyoruz. Kuralları topluluğumuza eğlenceli ve herkes için rahat bir ortam sağlamak için koyduk.

Bir kuralı çiğnersem ne olur?
İhlalin ciddiyetine bağlı olarak farklı bir yol izlenebilir, ancak genel uygulama şu şekildedir:
1. kural ihlali (Küçük ihlal):
Düzeltilir, mesaj gönderilir, başka işlem yapılmaz.
Daha ciddi bir ihlal için bir uyarı verilecektir. Bu adınızın karşısına bir kuralı çiğnediğinizi bildiren bir işarettir.
2. kural ihlali.
İkinci bir uyarı
3. kural ihlali
3. uyarınızda, süresi olayın ciddiyetine bağlı olacak şekilde geçici bir yasaklama alacaksınız.
Başka bir kural ihlali hakkında:
Bundan sonra dersinizi almadığınız varsayılacak, dolayısıyla kalıcı bir yasaklama alacaksınız, yani forumu bir daha asla ziyaret edemeyeceksiniz.
Kurallarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bize forum@charlotteturks.org adresinden mesaj atmaya çekinmeyin.
Cevapla
Financial
Mesajlar: 5
Kayıt: Cmt Kas 11, 2023 2:40 am

Arkansas Provides 5th Go Of Offseason

Mesaj gönderen Financial »

Trey Wade Commits In the direction of ArkansasThe Importer strikes yet again!This period with Wichita Nation move Trey Wade. The Marietta, Ga indigenous began his occupation at UTEP then transferred toward a JUCO college for 1 calendar year prior to participating in the past 2 seasons at Wichita Country. He is 6-6 and weighs 220 excess weight. Wade incorporates been a frequent beginner for the Shockers the very last 2 seasons John Paul Pickens Jersey. Around his 3 seasons actively playing Department 1 basketball, Wade contains averaged 7. 1 information, 5 https://www.arfanstore.com/rj-johnson-jersey. 2 rebounds and 32. 6% towards 3. He is the 5th go toward contact the Hogs this offseason Jashaud Stewart Jersey. I which includes this stream for Arkansas for this purpose: DEPTHYou hardly ever realize what can move improper within just a year. Oneself never ever recognize who might be inside foul issue throughout a recreation. Individually, I including detail components that can protect and rebound Emmanuel Crawford Jersey. Trey Wade can do the two. Even though I use't recognize if he will contain a massive affect upon the month to month rotation, if essential, I believe that he can be up toward the activity. This Arkansas personnel includes a great deal of scoring hence a element piece that defends is what I together with in direction of view with this destination https://www.arfanstore.com/ricky-stromberg-jersey. Arkansas currently consists of merely 1 scholarship becoming. The surprise is, will they fill it? Will they hesitate until finally the draft deadline is higher than and convey inside of a participant that establishes towards move late? Will they keep the scholarship earlier mentioned toward the program of 2022? Period will convey to, nevertheless even further and far more I am discovering in direction of belief what Eric Musselman is accomplishing. For all variables Arkansas Basketball, abide by me upon Twitter @BenBrandonHoops


xarrior
Mesajlar: 4009
Kayıt: Pzr Şub 18, 2024 12:34 am

Re: Arkansas Provides 5th Go Of Offseason

Mesaj gönderen xarrior »

Cevapla